Votarea s-a încheiat, mulţumim tuturor fetelor care au participat, precum şi tuturor celor care au votat !
Câştigătoarele concursului „Cea Mai Chic Biciclistă”, SkirtBike Iaşi 2014, sunt:
Premiul I: Roxana Martin (41,76% voturi)
Premiul II: Eva Dima (14.57% voturi)
Premiul IIl: Maria Ionescu (7.64% voturi)
Vom reveni cu detalii privind premierea, când echipa SkirtBike Iasi se va întâlni cu fetele câstigatoare, pentru a le înmâna premiile.
Felicitari !
––––––––––––––––––––––––––––––––––––-
Cu mulţumiri tuturor fetelor care ne-au trimis o fotografie pentru înscrierea în concurs, dăm acum STARTUL la vot ! Ştim că va fi greu, pentru că toate participantele noastre sunt frumoase, elegante, şi arată atât de bine pe biciclete.
Votul se va desfăşura până Vineri, 25.07.2014, ora 20:00. Primele 3 fete clasate vor fi anunţate în aceeaşi zi, şi vor fi premiate Duminică, 27.07.2014.
[polldaddy poll=”8193478″]
ATENȚIE! Veţi putea vota o singură variantă de raspuns, iar votarea va avea loc o singură dată ! După apăsarea butonului „Vote” nu se mai poate face un nou vot, chiar daca doriţi să alegeţi o altă variantă. Mulţumim !
Sistemul de vot este pus la dispoziție de Polldaddy.com.
[…] ← Previous […]
sa vedem acum ce v-a urma dupa asta